Kancelaria na sportowo

Kolejny – wielki sportowy sukces naszego kolegi – Marcina Muzy!

Po udziale w Triathlonie w Gdyni w sierpniu (szczegóły poniżej), we wrześniu br. Marcin wystartował w Castle Triathlon Malbork na dystansie Ironman tj. pływanie 3,8 km, rower 180 km oraz bieg 42,195 km! W tym starciu zajął 3 miejsce w kategorii wiekowej  M25, z czasem 10:48:34.

medal IronMan

Marcinie – jesteś wielki!

W dniu 10 sierpnia br. Marcin Muza, nasz radca prawny, brał udział w Herbalife Triathlon Gdynia 2014. Z wielką dumą informujemy, że Marcin zajął 112 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 18 miejsce w kategorii wiekowej OPEN M25, z czasem 04:44:42. Do rywalizacji stanęło ponad 1350 uczestników, ukończyło 1317.