Kancelaria

Witamy na stronie Kancelarii Radców Prawnych KONEKSJA – tutaj znajdziecie rozwiązanie dla każdego prawnego lub biznesowego problemu. Jesteśmy świetnie przygotowani, by zmierzyć się z najbardziej wielowątkowym i skomplikowanym zadaniem. Do każdej nowej sprawy podchodzimy kompleksowo, nie tracąc z oczu całego jej kontekstu. Indywidualne traktowanie daje gwarancję maksymalnej ochrony Waszych interesów – zarówno w przypadku stałej obsługi, jak i doraźnego doradztwa prawnego. Nasze doświadczenie i wszechstronne przeszkolenie sprawiają, że działamy sprawnie i skutecznie. Ale dobra współpraca to przede wszystkim bezpieczeństwo i zaufanie, dlatego dbamy o to, by pracować na nie codziennie, krok po kroku.

W ciągu 25 lat działalności wielokrotnie stykaliśmy się ze skomplikowanymi sprawami: procesami sądowymi, negocjacjami biznesowymi. Koordynowaliśmy i prowadziliśmy procesy inwestycyjne. Wspieramy doradztwem branżę stoczniową , budowlaną i budowlano-drogową oraz teleinformatyczną. Działamy także w sferze obsługi prawnej jednostek samorządu terytorialnego (wieloletnie stałe umowy obsługi prawnej z Gminami ). Współpracowaliśmy z Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku w zakresie przygotowania i realizacji procedury przetargowej Konkursu architektonicznego na Projekt siedziby MIIWŚ. Obsługujemy firmy z branży energetyki i łączności oraz z branży medycznej.

Ciągle z myślą o Was podnosimy swoje kwalifikacje. To nasza wiedza i doświadczenie dają Wam poczucie bezpieczeństwa, chroniąc przed ryzykiem związanym z biznesowymi decyzjami. Korzystając z nowoczesnych narzędzi, zarządzamy projektami oraz danymi kontrahentów tak, byście byli pewni, że w pełni kontrolujemy świadczone usługi. Działamy na terenie całego kraju. Przy realizacji zadań, gdy pojawi się taka potrzeba, współpracujemy ze specjalistami z innych dziedzin – biegłymi rewidentami, adwokatami, notariuszami, tłumaczami przysięgłymi. Prowadzimy obsługę prawną w języku angielskim i niemieckim. Jesteśmy dokładni, punktualni, zaangażowani w to, co robimy; jesteśmy gotowi, by zmierzyć się z kolejną sprawą i podjąć nowe wyzwanie!