O kancelarii

Szanowni Klienci,

w trakcie naszej wieloletniej działalności (ponad 25 lat doświadczenia!) nasza Kancelaria niejednokrotnie uczestniczyła w sprawach trudnych i skomplikowanych, wymagających i szerokiej wiedzy i profesjonalizmu. Niezależnie od tego, czy pomoc naszych radców prawnych polegała na udzielaniu jednorazowej, doraźnej porady, czy też stałej obsłudze prawnej – zawsze ukierunkowana była na dobro Klienta.

Również i dzisiaj stosujemy model współpracy oparty na indywidualnym podejściu do powierzonych zadań. Pozwala nam to zajmować się problemami prawnymi w sposób wieloaspektowy, z uwzględnieniem wszelkich czynników mających wpływ na przebieg spraw. Rezultatem takiej kompleksowej obsługi jest maksymalna ochrona interesów naszych Klientów. Kancelaria Radców Prawnych KONEKSJA podejmuje się pełnej opieki nad Klientami nie tylko z Trójmiasta (Gdańska, Gdyni, Sopotu) ale także z całego kraju.

Szeroki zakres świadczonych przez nas usług to efekt bogatego doświadczenia. Obecnie z naszych usług korzystają firmy z sektora stoczniowego, budowlanego, budowlano-drogowego, ponadto firmy z branży energetycznej oraz medycznej. Realizujemy także liczne zadania w obszarze obsługi jednostek samorządu terytorialnego (na podstawie wieloletnich stałych umów). Świadectwem naszych dotychczasowych działań jest np. współpraca z Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku (Kancelaria Prawna KONEKSJA była odpowiedzialna za przygotowanie i realizację procedury przetargowej na projekt architektoniczny przyszłej siedziby muzeum.).

Uwzględniając potrzeby naszych Klientów sięgamy po nowoczesne i efektywne narzędzia przy zarządzaniu sprawami Kontrahentów. W przypadku takiej konieczności – prowadzimy również obsługę prawną w języku angielskim bądź niemieckim. Współpracujemy także z ekspertami z innych dziedzin – biegłymi rewidentami, notariuszami, adwokatami lub tłumaczami przysięgłymi.

W codziennej pracy nie poprzestajemy na dotychczasowych osiągnięciach. Mając na uwadze dobro naszych Klientów z Trójmiasta i innych rejonów kraju, staramy się nieustannie podnosić kwalifikacje oraz rozszerzać zakres świadczonych przez naszych prawników usług. Zawsze jednak, u podstaw realizowanej u Klienta obsługi prawnej, leżą relacje zbudowane na pełnym poczuciu bezpieczeństwa oraz wzajemnym zaufaniu.